לוגו

אלישיב פרץ | איש היין שלך

הקטלוג

התקשרו אלינו

שלחו וואטסאפ

לפייסבוק שלנו

לאינסטגרם שלנו

שלחו דוא״ל

נעים מאוד, אני אלישיב פרץ, בן 39 ,חובב מושבע של יין. במהלך חיי נסעתי, טיילתי, חוויתי וחיפשתי תמיד את היין המיוחד, זה שעושה את הקסם. לשמחתי, הצלחתי למצוא בארץ הקסומה שלנו מגוון יקבים שעושים את הקסם. במהלך טיולי מצאתי את עצמי מתחבר לאנשים שונים ממני בין אם במצב הכלכלי, בדעות הפוליטיות ובהשקפות על החיים אך יחד עם זאת, הקסם של היין עבד וברגע שנמזגת הטיפה הראשונה בכוסות, היא גורמת להבדלים להפוך ללא רלוונטים השיחה קולחת, החיוכים נראים בכל מקום וכולנו הופכים שווים.

ולכל מקום שהגעתי אליו מצאתי את עצמי מייעץ לרבים מחבריי מהו לדעתי היין האידאל עבורם – זה שיעשה להם את הקסם ומבלי לשים לב הפכתי למנטור בעולם היין.
בשנים האחרונות החלטתי לקחת את אהבתי ליין ולהפוך אותה לעסק, בכדי לחלוק את הפלא הזה עם העולם. הקשרים שלי עם הייקבים , הידע הרב שרכשתי וההיכרות עם האנשים והסיפורים שמאחורי היין אפשרו לי להתאים לכל מי שפונה אלי את היין המדויק עבורו והכל במטרה להפוך את עולם היין לנגיש יותר,מקרב יותר,מעניין יותר ולהפוך את החוויה הזו לטובה ומעצימה בהרבה ממה שאנשים מכירים. כל פעם מחדש אני רואה את הקסם הזה קורה והכל בזכות היין. אשמח שתצטרפו אלי כדי שאכיר לכם את עולמי, ואולי אעזור גם לכם למצוא את האחד שלכם!

הכוונה אישית > קניה > משלוח
אתה תספר לי למי היין מיועד ולאיזו מטרה וביחד נבחר את היין המובחר והמשתלם ביותר עבורך ובלחיצת כפתור היין בדרך אליך
לקטלוג היינות שלנו >
שיתוף הכרטיס